Vanessa Soto: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 56: Line 56:
|1<sup>st</sup> in 6 & Younger Solos
|1<sup>st</sup> in 6 & Younger Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2017-8
| rowspan="3"|2017-9
| rowspan="2"|Beauty
| rowspan="3"|Beauty
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|Lyrical
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Groups
|3<sup>rd</sup> in Mini Competitive Groups
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Diamond Solos (2019)<br />Best Costume
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)