Vanessa Soto: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 112: Line 112:


===Trios===
===Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 130: Line 130:
|3<sup>rd</sup> in Mini Advanced Trios
|3<sup>rd</sup> in Mini Advanced Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
| rowspan="2"|2019
|Time After Time
| rowspan="2"|Time After Time
|
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|
|Jasmine McMurray<br />Macy Anderson
| rowspan="2"|Jasmine McMurray<br />Macy Anderson
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)
|7<sup>th</sup> in Junior Competitive Trios
|7<sup>th</sup> in Junior Competitive Trios
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Phoenix)
|
|}
|}