Vanessa Soto: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 166: Line 166:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="2"|2017
|Hype Squad
|
|Andrew Palma
|
|Showstopper (Phoenix)
|7<sup>th</sup> in Mini Small Groups
|-style="text-align: center; "
|Whistle While We Werk
|Whistle While We Werk
|
|
Line 177: Line 184:
| rowspan="2"|Hercules
| rowspan="2"|Hercules
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|[[Alexis Jennings|Alexis]] & [[Arielle Jennings]]
| rowspan="2"|Alexis Diaz Rodriguez<br />Olivia Rodriguez<br />Macy Anderson<br />Olivia Gonzales<br />Ruby Roman<br />Gavin Davis<br />Logan Adams<br />Madison McKinley
| rowspan="2"|Alexis Diaz Rodriguez<br />Olivia Rodriguez<br />Macy Anderson<br />Olivia Gonzales<br />Ruby Roman<br />Gavin Davis<br />Logan Adams<br />Madison McKinley
| rowspan="2"|Showstopper (Phoenix)
| rowspan="2"|Showstopper (Phoenix)
Line 228: Line 235:
| rowspan="2"|Hope
| rowspan="2"|Hope
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|[[Alexis Jennings]]
| rowspan="2"|Macy Anderson<br />Gage Davis<br />Ruby Roman<br />Tiyonna Flores<br />Jasmine McMurray<br />Logan Adams
| rowspan="2"|Macy Anderson<br />Gage Davis<br />Ruby Roman<br />Tiyonna Flores<br />Jasmine McMurray<br />Logan Adams
|Showstopper (Phoenix)
|Showstopper (Phoenix)