Vanessa Soto: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 487: | Line 487: | ||
|Showstopper (Tucson) | |Showstopper (Tucson) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2"| 2024 | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| [[Gage Davis]] | |||
|Radix (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|} | |} | ||