Chloe Lukasiak: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |Fire & Ice (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos|- | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|JUMP (Pittsburgh) | |JUMP (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||