Makayla An: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|10<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos | |10<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="4" |2019-21 | ||
| rowspan="2"|Dreamcatcher | |||
| rowspan="2"|Lyrical | |||
| rowspan="2"|Elaine Seidman | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Headliners (Baltimore) | |||
|4<sup>th</sup> in Child Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Hallelujah | | rowspan="2" |Hallelujah | ||
| rowspan="2" |Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| Line 44: | Line 53: | ||
|Headliners (Baltimore) | |Headliners (Baltimore) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021-22 | | rowspan="2" |2021-22 | ||