Kendall Vertes: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 665: Line 665:


===Trios===
===Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 735: Line 735:
| style="text-align: center; " |StarQuest Nationals (Virginia Beach)
| style="text-align: center; " |StarQuest Nationals (Virginia Beach)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Duet/Trios
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Gonna Get Ya
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Gonna Get Ya
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
Line 780: Line 781:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |2014
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2014
| style="text-align: center; " |Buckle Up
| style="text-align: center; " |Buckle Up
| style="text-align: center; " |Jazz
| style="text-align: center; " |Jazz