Kendall Vertes: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 866: | Line 866: | ||
|Fierce NDC (Augora Hills) | |Fierce NDC (Augora Hills) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trios | |1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> in Overall Duet/Trios | ||
|- | |||
| | |||
|Golden Girls | |||
|Contemporary | |||
|unknwon | |||
|[[JoJo Siwa]]<br />[[Maddie Ziegler]] | |||
|Xpression (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Groups | |||
|- | |||
| | |||
|Abby's Angels | |||
|Jazz | |||
|unknown | |||
|[[Kalani Hilliker]]<br />[[JoJo Siwa]] | |||
|Fierce NDC (Fresno) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Advanced Duet/Trios<br />3<sup>rd</sup> Overall | |||
|- | |||
| | |||
|Blackbirds | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|[[Kalani Hilliker]]<br />[[Brynn Rumfallo]] | |||
|Fierce NDC (Augora Hills) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> Overall | |||
|- | |||
| | |||
|Ghost Town | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|[[Kalani Hilliker]]<br />[[Brynn Rumfallo]] | |||
|Fierce NDC (Augora Hills) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> Overall | |||
|} | |} | ||