Mallory Rooney: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Platnum | |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Platnum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017-8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Marina Gasolina | ||
| rowspan="2 | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="2 | | rowspan="3"| | ||
|Platnum (Panama City) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|VIP Dance (Nashville) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Chicago) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2018 | |||
| rowspan="2"|I Love You Always Forever | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| | |||
|Showstopper (Atlanta) | |Showstopper (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
| Line 28: | Line 41: | ||
|Showstopper Southern Finals | |Showstopper Southern Finals | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Torn | |||
| | |||
| | |||
|VIP Dance (Nashville) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2019 | |2019 | ||