Brynn Rumfallo: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 44: Line 44:
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo
|-
|-
| rowspan="9" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="12" style="text-align: center; " |2012
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Over the Rainbow
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Over the Rainbow
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Lyrical
Line 60: Line 60:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 8 & Under Power Solo
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 8 & Under Power Solo
|-
|-
| style="text-align: center; " |Steppin' Out
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Steppin' Out
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]]
|
|
|-
|
|
|-
|
|
|
|