Brynn Rumfallo: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 947: Line 947:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] <br> [[Brynklie Brown]] <br> [[Kenedy Brown]] <br> [[Nathan Hirschaut]] <br> [[Dylynn Jones]] <br> Raegan Lamb <br> [[Addison Moffett]] <br> Sara Nalli <br> [[Simrin Player]] <br> [[Sarah Reasons]] <br> [[Carlee Schield]] <br> [[Kali Schmeltzer]] <br> Jordyn Smith <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Alexis Watson]] <br> [[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] <br> [[Brynklie Brown]] <br> [[Kenedy Brown]] <br> [[Nathan Hirschaut]] <br> [[Dylynn Jones]] <br> Raegan Lamb <br> [[Addison Moffett]] <br> Sara Nalli <br> [[Simrin Player]] <br> [[Sarah Reasons]] <br> [[Carlee Schield]] <br> Kali Schmeltzer <br> Jordyn Smith <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Alexis Watson]] <br> [[Jaycee Wilkins]]
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Lines
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Lines
Line 1,095: Line 1,095:
| style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |Velocity (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sit Down, You're Rocking the Boat
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sit Down, You're Rocking the Boat