Brynn Rumfallo: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2011 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Gabriel | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Mimi Radovonovich | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | | style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Petite Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | ||