Brynn Rumfallo: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 36: Line 36:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Gabriel
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Gabriel
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mini Radovonovich
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Mimi Radovonovich
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa)
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 8 & Under Primary Solo
|-
| style="text-align: center; " |Showbiz (Phoenix)
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Petite Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)
| style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix)