Brynn Rumfallo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>KSwani |
||
| Line 419: | Line 419: | ||
| style="text-align: center; " |Sheer Talent (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Sheer Talent (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trio | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trio | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Each Other | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |[[Kendall Vertes]] | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC in Anaheim California | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trio | |||
|} | |} | ||