Brynn Rumfallo: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 36: Line 36:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan=“2” style="text-align: center; " |2010
| rowspan=“2” style="text-align: center; " |Unknown
| rowspan=“2” style="text-align: center; " |Unknown
| rowspan=“2” style="text-align: center; " |Unknown
| style="text-align: center; " |Unknown
| style="text-align: center; " |Unknown
|-
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Unknown
| style="text-align: center; " |Unknown
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011