Sara Von Rotz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|In His Kiss | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Candice McCarty | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|9<sup>th</sup> in Future Hall of Fame Solos | |9<sup>th</sup> in Future Hall of Fame Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper | |Showstopper | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper WCF | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||