Sara Von Rotz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 42: Line 42:
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz
|Showbiz (Riverside)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Petite Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Revolution (Riverside)
|Revolution (Riverside)
Line 51: Line 51:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2019
| rowspan="6"|2019
| rowspan="5"|Sugar Pie Honey Bunch
| rowspan="6"|Sugar Pie Honey Bunch
| rowspan="5"|
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="5"|Candice McCarty
| rowspan="6"|Candice McCarty
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|4<sup>th</sup> in Elite Starz 6-8 Solos
|4<sup>th</sup> in Elite Starz 6-8 Solos
Line 63: Line 63:
|KAR (Riverside)
|KAR (Riverside)
|4<sup>th</sup> in Primary 6-8 Solos
|4<sup>th</sup> in Primary 6-8 Solos
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|6<sup>th</sup> in Petite Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|NUVO
|NUVO