Brynn Rumfallo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>KSwani123 |
||
| Line 289: | Line 289: | ||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Upland) | | style="text-align: center; " |Fierce NDC (Upland) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
|2018 | |||
|Breakeven | |||
|Contemporary | |||
|[[Alexa Moffett]] | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||