Sara Von Rotz: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 92: | Line 92: | ||
|KAR (Costa Mesa) | |KAR (Costa Mesa) | ||
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Don Juan | |||
|Jazz | |||
|Molly Long | |||
|Nuvo Anaheim | |||
|3rd in Mini Solos | |||
|} | |} | ||