Naomi Wei: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |All By Myself | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Jump (Atlantic City) | |Jump (Atlantic City) | ||
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP | |Runner-Up for Junior Female JUMP VIP | ||
| Line 129: | Line 129: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower Nationals (Uncasville) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="4" |Paranoia | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" |Team Larkin | |||
|Jump (Atlantic City) | |Jump (Atlantic City) | ||
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP | |Runner-Up for Junior Female JUMP VIP | ||
| Line 139: | Line 142: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Meadowlands) | |Starpower (Meadowlands) | ||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals (Uncasville) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||