Naomi Wei: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 116: Line 116:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="8" |2021
| rowspan="3" |All By Myself
| rowspan="4" |All By Myself
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|Jump (Atlantic City)
|Jump (Atlantic City)
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP
Line 129: Line 129:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Paranoia
|Starpower Nationals (Uncasville)
| rowspan="3" |
|
| rowspan="3" |
|-
| rowspan="4" |Paranoia
| rowspan="4" |Open
| rowspan="4" |Team Larkin
|Jump (Atlantic City)
|Jump (Atlantic City)
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP
|Runner-Up for Junior Female JUMP VIP
Line 139: Line 142:
|-
|-
|Starpower (Meadowlands)
|Starpower (Meadowlands)
|
|-
|Starpower Nationals (Uncasville)
|
|
|}
|}