Naomi Wei: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 115: | Line 115: | ||
|Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | |Starpower Nationals<br />(Atlantic City) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />Miss Junior Starpower | ||
|- | |||
| rowspan="8" |2021 | |||
| rowspan="4" |All By Myself | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" | | |||
|Jump (Atlantic City) | |||
|Runner-Up Junior<br />Female JUMP VIP | |||
|- | |||
|Imagine (Sparta) | |||
|1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />5-Star Elite<br />Teen Miss Imagine<br />Technique Award<br />WDP Scholarship | |||
|- | |||
|Starpower (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Uncasville) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |Paranoia | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" |Team Larkin | |||
|Jump (Atlantic City) | |||
|Runner-Up Junior<br />Female JUMP VIP | |||
|- | |||
|Imagine (Sparta) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower Nationals<br />(Uncasville) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2021 | | rowspan="8" |2021 | ||