Mikaela Wei: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="2"|2017 | ||
|Love You So | | rowspan="2"|Love You So | ||
|Jazz | | rowspan="2"|Jazz | ||
|Maxwell Strashnov<br />Ava Sullivan | | rowspan="2"|Maxwell Strashnov<br />Ava Sullivan | ||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |Hall of Fame (East Brunswick) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Hackensack) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||