Mikaela Wei: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="1" rowspan="3" |2019 | ||
|Always Love You | | rowspan="2" |Always Love You | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| | | rowspan="2" |Team Larkin | ||
|Starpower (Atlantic City) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos<br />Miss Petite Starpower | |||
|- | |||
|World Dance Pageant | |World Dance Pageant | ||
| | | | ||