Sydney Kelly: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 143: | Line 143: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2021 | ||
|Le Jazz Hot | |Le Jazz Hot | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 150: | Line 150: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Perish | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Nick Meola | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
| Line 158: | Line 158: | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
|4<sup>th</sup> in Diamond Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|Starpower | |Starpower | ||
| Line 165: | Line 168: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |You Are The Reason | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jennifer Peterson | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||