Sydney Kelly: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 143: Line 143:
|
|
|-
|-
| rowspan="10" |2021
| rowspan="12" |2021
|Le Jazz Hot
|Le Jazz Hot
|Jazz
|Jazz
Line 150: Line 150:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Perish
| rowspan="5" |Perish
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="4" |Nick Meola
| rowspan="5" |Nick Meola
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|
|
Line 158: Line 158:
|Rainbow (Mesa)
|Rainbow (Mesa)
|
|
|-
|Showbiz (Phoenix)
|4<sup>th</sup> in Diamond Junior Solos
|-
|-
|Starpower
|Starpower
Line 165: Line 168:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |You Are The Reason
| rowspan="6" |You Are The Reason
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Jennifer Peterson
| rowspan="6" |Jennifer Peterson
|KAR (Mesa)
|KAR (Mesa)
|
|
|-
|-
|Rainbow (Mesa)
|Rainbow (Mesa)
|
|-
|Showbiz (Phoenix)
|
|
|-
|-