Reese Braga: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 92: Line 92:
|2<sup>nd</sup> in Little League Solos
|2<sup>nd</sup> in Little League Solos
|-
|-
| rowspan="21" |2021
| rowspan="30" |2021
|Covergirl
| rowspan="10" |Covergirl
|Jazz
| rowspan="10" |Jazz
| rowspan="10" |
|24/7 (Birmingham)
|
|-
|JUMP (Overland Park)
|
|-
|JUMP (Pittsburgh)
|
|-
|JUMP (Orlando)
|
|-
|NUVO (Orlando)
|
|-
|NUVO (Miami)
|
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|In10sity (Tampa)
|
|
|-
|Tremaine
|
|
|-
|-
Line 134: Line 161:
| rowspan="10" |Fallen Memory
| rowspan="10" |Fallen Memory
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="10" |Contemporary
|
| rowspan="10" |
|24/7 (Birmingham)
|24/7 (Birmingham)
|
|
|-
|-
|
|JUMP (Overland Park)
|JUMP (Overland Park)
|
|
|-
|-
|
|JUMP (Pittsburgh)
|JUMP (Pittsburgh)
|
|
|-
|-
|
|JUMP (Orlando)
|JUMP (Orlando)
|
|
|-
|-
|
|NUVO (Orlando)
|NUVO (Orlando)
|
|
|-
|-
|
|NUVO (Miami)
|NUVO (Miami)
|
|
|-
|-
|
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|In10sity (Tampa)
|In10sity (Tampa)
|
|
|-
|-
|
|Tremaine
|Tremaine
|
|