Madison Ronquillo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 26: Line 26:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2019-20
| rowspan="6" |2019-20
| rowspan="7" |Empty
| rowspan="6" |Empty
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="7" |Jessica Sandoval
| rowspan="6" |Jessica Sandoval
|Showbiz (San Jose)
|Showbiz (San Jose)
|
|
Line 47: Line 47:
|YAGP (San Francisco) 1
|YAGP (San Francisco) 1
|2<sup>nd</sup> in Contemporary Solos
|2<sup>nd</sup> in Contemporary Solos
|-
|
|did not place
|-
|-
| rowspan="3" |2020
| rowspan="3" |2020
Line 62: Line 59:
|-
|-
|YAGP (San Francisco) 2
|YAGP (San Francisco) 2
|
|did not place
|-
|-
|2021
|2021