Milana Zamora: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 24: Line 24:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3" |2015
| rowspan="4" |2015
| rowspan="3" |Don't Rain On My Parade
| rowspan="4" |Don't Rain On My Parade
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|24/7 (Santa Clara)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|KAR (San Jose)
|KAR (San Jose)
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Miss Petite Dance
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Miss Petite Dance