Milana Zamora: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum | |1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Double Platinum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Don't Rain On My Parade | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|24/7 (Santa Clara) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (San Jose) | |KAR (San Jose) | ||
|3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Miss Petite Dance | |3<sup>rd</sup> in Primary 8 & Under Solos<br />Miss Petite Dance | ||