Penelope Lemieux: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 37: Line 37:
|
|
|-
|-
| rowspan="6" |2020
| rowspan="7" |2020
| rowspan="6" |Trouble
| rowspan="7" |Trouble
| rowspan="6" |
| rowspan="7" |Jazz
| rowspan="6" |
| rowspan="7" |[[Chelsea Sebes]]
|KAR Virtual (Columbus)
|KAR Virtual (Columbus)
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />Elite Top First
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />Elite Top First
Line 57: Line 57:
|-
|-
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|
|-
|NUVO (Indianapolis)
|
|
|}
|}