Penelope Lemieux: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Trouble | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Chelsea Sebes]] | ||
|KAR Virtual (Columbus) | |KAR Virtual (Columbus) | ||
|1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />Elite Top First | |1<sup>st</sup> in Secondary 6-8 Solos<br />Elite Top First | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Indianapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||