Penelope Lemieux: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>The.evolving.sidekick |
||
| Line 126: | Line 126: | ||
|NUVO (Atlanta) | |NUVO (Atlanta) | ||
|1<sup>st</sup> in NUbie Solos | |1<sup>st</sup> in NUbie Solos | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Business of Love | |||
|Jazz | |||
| | |||
|24/7 (Detroit) | |||
|1st in Mini Solos | |||
|} | |} | ||