Penelope Lemieux: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 169: | Line 169: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="2" |Woman | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Mya Lanigan]] | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Pittsburgh) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Fly Me to the Moon | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |[[Mya Lanigan]] | |||
|Jump (Pittsburgh) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Pittsburgh) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||