Jaycee Wilkins: Difference between revisions

No edit summary
Line 39: Line 39:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
|-
|2020
|[[Alexis Alvarez]]
|1977
|Jazz
|-
|-
|2021
|2021