Sienna Osborne: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 104: Line 104:
|NYC All-Stars
|NYC All-Stars
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|KAR (Canberra)
|Get the Beat
|3<sup>rd</sup> Runner-Up for Elite Miss Teen Dance<br>HDI All-Stars
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Rainbow (Canberra)
|GTB Finals
|NYC All-Stars
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Unconditionally
|Unconditionally
Line 128: Line 128:
|OPA
|OPA
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|??????
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|Showcase
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|I Ran
| rowspan="2" |I Ran
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |
|Hollywood Bound
|Hollywood Bound
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|Showcase
|Showcase
|
|
Line 150: Line 147:
|
|
|Hollywood Bound
|Hollywood Bound
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "