Sienna Osborne: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 229: Line 229:
|Fireball
|Fireball
|Jazz
|Jazz
|[[Milani Kinkad]]
|[[Milani Kinkade]]
|Hollywood Bound
|Hollywood Bound
|
|
Line 235: Line 235:
|Wildest Dreams
|Wildest Dreams
|Lyrical
|Lyrical
|[[Milani Kinkad]]
|[[Milani Kinkade]]
|
|
|
|
Line 241: Line 241:
|Black Cat
|Black Cat
|Jazz
|Jazz
|[[Milani Kinkad]]
|[[Milani Kinkade]]
|Get the Beat
|Get the Beat
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" |2020
|Bruises
|Lyrical
|Cooper Elbourn
|Hollywood Bound
|
|-style="text-align: center; "
|Helium
|Lyrical
|Lauren Watts
|Showcase
|
|
|}
|}