Coco Backshall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 305: | Line 305: | ||
|KAR (Fresno) | |KAR (Fresno) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="4" |2018 | ||
|Ghost | | rowspan="4" |Ghost | ||
| | | rowspan="4" | | ||
|Jordan Pitts | | rowspan="4" |Jordan Pitts | ||
| | |Rainbow (San Mateo) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Elite Starz Duos/Trios | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (San Mateo) | |||
|15<sup>th</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (Northern CA) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|KAR (Fresno) | |||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios | |||
|} | |} | ||