Milani Kinkade: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 10: Line 10:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" |2013
| rowspan="3" |2013
|Et Folkesagn: 1 Akt
|Ballet
|
|Extreme Dance
|
|-style="text-align: center; "
|Et Folkesagn: 1 Akt
|Et Folkesagn: 1 Akt
|Ballet
|Ballet