Joanna Surface: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 22: | Line 22: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4" | 2017 | | rowspan="4" |2017 | ||
| rowspan="4" |Smile | | rowspan="4" |Smile | ||
| rowspan="4" |Lyrical | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| Line 95: | Line 95: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- style="text-align: center; " | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
| | | | ||