Emery Sousley: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 404: | Line 404: | ||
|Hall of Fame (Kansas City) | |Hall of Fame (Kansas City) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|} | |} | ||