Emery Sousley: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 297: Line 297:
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="17" |2022
| rowspan="14" |2022
|Out There
|Out There
|Contemporary
|Contemporary
Line 303: Line 303:
|8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Protege
|8<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Teen Protege
|-
|-
| rowspan="4" |Myself
| rowspan="3" |Myself
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|-
|StarQuest (Kansas City)
|
|
|-
|-
Line 317: Line 314:
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |Give It
| rowspan="3" |Give It
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|-
|StarQuest (Kansas City)
|
|
|-
|-
Line 331: Line 325:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |Quiet Dust
| rowspan="7" |Quiet Dust
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|5<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|StarQuest (Kansas City)
|
|-
|-
|Showbiz (Kansas City)
|Showbiz (Kansas City)