Megan Neese: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 173: Line 173:


===Trios===
===Trios===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|