Lilly Anderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="3" |2017 | ||
| | | rowspan="3" |Broadway Baby | ||
| | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |did not place | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |KAR (Minneapolis) | ||
| | |14<sup>th</sup> in Primary 8 & Under Solos | ||
| | |- style="text-align: center; " | ||
| | |Starpower (Minneapolis) | ||
| | |4<sup>th</sup> Overall | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|-style="text-align: center; " | |2018 | ||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 570: | Line 562: | ||
|Mary Poppins | |Mary Poppins | ||
|Tap | |Tap | ||
|Harper Anderson<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | |[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 577: | Line 569: | ||
|Let's Dance | |Let's Dance | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Harper Anderson<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | |[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||