Lilly Anderson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 63: Line 63:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10" |2019
| rowspan="12" |2019
| rowspan="5" |Roxie
| rowspan="6" |Roxie
| rowspan="5" |Musical Theatre
| rowspan="6" |Musical Theatre
| rowspan="5" |Michele Larkin
| rowspan="6" |Michele Larkin
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 72: Line 72:
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|did not place
|did not place
|-
|Jump (Minneapolis)
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
Line 82: Line 85:
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |My Heart Will Go On
| rowspan="6" |My Heart Will Go On
| rowspan="5" |Open
| rowspan="6" |Open
| rowspan="5" |Kenzie Symanietz
| rowspan="6" |Kenzie Symanietz
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Little League Solos
|1<sup>st</sup> in Little League Solos
Line 90: Line 93:
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Petite Diamond Solos
|3<sup>rd</sup> in Petite Diamond Solos
|-
|Jump (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in JumpStart Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)