Kiana Akers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Figure 8 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Kiley Culkin]] | ||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
|3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Duets/Trios<br>NYC All-Stars | ||
NYC All-Stars | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
|10<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | |10<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|Energy (Long Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Energy Teen Duets/Trios | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Energy (Long Beach) | |Energy (Long Beach) | ||