Kiana Akers: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 13: Line 13:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="3" |2017
| rowspan="4" |2017
| rowspan="3" |Figure 8
| rowspan="4" |Figure 8
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |[[Kiana Akers]]
| rowspan="4" |[[Kiley Culkin]]
|Rainbow (Escondido)
|Rainbow (Escondido)
|3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Duets/Trios
|3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Duets/Trios<br>NYC All-Stars
NYC All-Stars
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|10<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios
|10<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios
|- style="text-align: center; "
|Energy (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in Energy Teen Duets/Trios
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Energy (Long Beach)
|Energy (Long Beach)