Brooklyn Nordby: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
|Showstopper (San Mateo) | |Showstopper (San Mateo) | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | |7<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Tremaine | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Duos/Trios | |||
|} | |} | ||