Aislin Mitchell: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 m →Solos |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2019 | ||
|Vanquished | | rowspan="2" |Vanquished | ||
|Open | | rowspan="2" |Open | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|StarQuest (Woodbridge II) | |StarQuest (Woodbridge II) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|Radix (Bethesda) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5" |If You Ask Me To | | rowspan="5" |If You Ask Me To | ||