Aislin Mitchell: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 130: Line 130:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="11" |2019
| rowspan="12" |2019
|Vanquished
| rowspan="2" |Vanquished
|Open
| rowspan="2" |Open
|
| rowspan="2" |
|StarQuest (Woodbridge II)
|StarQuest (Woodbridge II)
|did not place
|did not place
|- style="text-align: center; "
|Radix (Bethesda)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |If You Ask Me To
| rowspan="5" |If You Ask Me To