Savannah Manzel: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 299: | Line 299: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Duet/Trios | |2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Duet/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2021 | |||
| rowspan="2" |Peel | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |[[Kelsie Jacobson]]<br />[[Finley Ashfield]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios<br />MVP Award | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|} | |} | ||