Savannah Manzel: Difference between revisions
>Dance fan24 No edit summary |
>Dance fan24 No edit summary |
||
| Line 338: | Line 338: | ||
|1<sup>st</sup> Runner-Up Junior<br />Female Best Dancer | |1<sup>st</sup> Runner-Up Junior<br />Female Best Dancer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|Flowers in May | | rowspan="2" |Flowers in May | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" |Chelsea Jennings | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Concerto | | rowspan="2" |Concerto | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Kenzie Symanietz | ||
|Hall of Fame (St Paul) | |Hall of Fame (St Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||