Selah Bunkers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="8" |2017 | ||
| rowspan="4" |Dynasty | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" |Carisa Browne | |||
|Applause (Minneapolis) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|NYCDA (Minneapolis) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|Jump (Minneapolis) | |||
|Teen Female JUMP VIP | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|ASH (Minneapolis) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4" |Dynasty | | rowspan="4" |Dynasty | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||