Alana Adams: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 566: Line 566:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2020
| rowspan="4" |2020
|Woman's Work
|Woman's Work
|Lyrical
|Lyrical
Line 573: Line 573:
|7<sup>th</sup> in Teen Small Groups
|7<sup>th</sup> in Teen Small Groups
|-
|-
|Nails Hair Nips
|Nails Hair Hips
|Jazz
|Jazz
|[[Alana Adams]]<br />[[Ariel Banfalvy]]<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Kayla Cave-Kennedy<br />Brianna Hill<br />[[Cami Massicotte]]<br />Madison Mclaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />[[Megan Myers]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />[[Hayley Van Wagner]]<br />Ryann Weaver<br />Lexie Zales
|[[Alana Adams]]<br />[[Ariel Banfalvy]]<br />Madeline Blackburn<br />[[Madelynn Bourgoing]]<br />Kayla Cave-Kennedy<br />Brianna Hill<br />[[Cami Massicotte]]<br />Madison McLaughlin<br />[[Charlotte Mozingo]]<br />[[Megan Myers]]<br />Kaylee Quintana<br />Jayleen Ramirez<br />Noelle Strong<br />[[Hayley Van Wagner]]<br />Ryann Weaver<br />Lexie Zales
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|did not place
|-
|When Doves Cry
|Open
|[[Alana Adams]][[Ariel Banfalvy]]Madeline Blackburn
[[Madelynn Bourgoing]]
Brooke Clark
Delaney Davis
Brianna Hill
[[Sarah Kate Mathews]]
Madison McLaughlin
[[Charlotte Mozingo]]
Addison Robey
Fiona Schrager
Noelle Strong
Anna Tate
Emily Varsalona
Ryann Weaver
|Hall of Fame (Lakeland)
|4<sup>th</sup> in Teen Large Groups
|-
|-
|Never Enough
|Never Enough