Ashlyn Weldon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 629: | Line 629: | ||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" |Linnea Borders<br />Emily Burse<br />Kassidy Myers<br />Emily Pierce<br />Delaney Wilkins | | rowspan="3" |Linnea Borders<br />Emily Burse<br />Kassidy Myers<br />Emily Pierce<br />Delaney Wilkins | ||
| | |Legacy (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 641: | Line 641: | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |Linnea Borders<br />Kassidy Myers<br />Emily Pierce<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | | rowspan="3" |Linnea Borders<br />Kassidy Myers<br />Emily Pierce<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | ||
| | |Legacy (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 686: | Line 686: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2020 | | rowspan="8" |2020 | ||
| rowspan="2" |California Gurls | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Linnea Borders<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|Linnea Borders | |- style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2" |Memory | ||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Linnea Borders<br />Aidan Lambert<br />Layla Mcfadden<br />Calyssa Setterberg<br />Autumn Smith<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |Focus | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Linnea Borders<br />Patience Colvin<br />Lauren Esquivel<br />Peyton Howell<br />Kylie Joaquim<br />Aidan Lambert<br />Layla Mcfadden<br />Sophia Panton<br />Calyssa Setterberg<br />Kaitlyn Shadd<br />Autumn Smith<br />Delanie Smith<br />Summer Smith<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Bruises | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Linnea Borders<br />Patience Colvin<br />Lauren Esquivel<br />Peyton Howell<br />Kylie Joaquim<br />Aidan Lambert<br />Layla Mcfadden<br />Sophia Panton<br />Calyssa Setterberg<br />Kaitlyn Shadd<br />Autumn Smith<br />Delanie Smith<br />Summer Smith<br />Delaney Wilkins<br />Jaida Winburn | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||