Ashlyn Weldon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 691: | Line 691: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="90" |2022 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||