Anna Gunn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Jazz, Contemp. & Lyrical | |Jazz, Contemp. & Lyrical | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="2" |2016 | ||
|Unknown | | rowspan="2" |Unknown | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|24/7 (Orlando) | |24/7 (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
|I Am Lost | |||
| | | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 80: | Line 77: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2019 | ||
| | |Run to You | ||
| | |Contemporary | ||
| | |StarQuest (Lakeland II) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||